Rejestracja identyfikatora A&J

Identyfikator A&J umożliwia dostęp do aplikacji, usług, społeczności, wsparcia, sklepów internetowych i innych serwisów A&J.

* Pola obowiązkowe

Podaj dane, które chcesz używać do logowania się w systemie A&J.

Wpisz pytanie kontrolne, na które tylko Ty potrafisz odpowiedzieć. Następnie wpisz odpowiedź na to pytanie. Czasami serwis może prosić o odpowiedź na to pytanie, aby potwierdzić Twoją tożsamość. Wpisz pytanie, na które można łatwo odpowiedzieć i które można łatwo zapamiętać.

Informacje o użytkowniku.

Adres służbowy.

Twoje preferencje i zainteresowania zostaną powiązane z Twoimi informacjami identyfikacyjnymi, abyśmy mogli dalej personalizować informacje oglądane przez Ciebie podczas odwiedzania serwisów A&JSOLUTIONS.PL. Jeśli nie chcesz, abyśmy powiązali te informacje, zaznacz to pole wyboru.

Chcę otrzymywać informacje o produktach, usługach i ofertach od A&J Solutions Sp. z o.o.Wysyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
A&J Solutions Sp. z o.o. moich danych w sposób wskazany powyżej i zgodny z opisem w sekcji Ochrona prywatności.

Prosimy o poprawienie formularza.

Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy dotyczącej sprzedaży? Zadzwoń do nas: 1 877 486 9273

Numery telefonów